Karty kredytowe

Dlaczego serwis HoteloweRezerwacje.pl wymaga podania danych mojej karty kredytowej?

Dane Twojej karty kredytowej są jedynie gwarancją dla hotelu, na wypadek gdybyś nie pojawił się w hotelu bez wcześniejszego anulowania rezerwacji lub anulował rezerwację zbyt późno. Jeśli tak się stanie, hotel ma prawo obciążyć Twoją kartę kredytową opłatą "no-show" (na ogół jest to równowartość ceny za jedną noc). Serwis HoteloweRezerwacje.pl nie obciąży Twojej karty kredytowej. Za swój pobyt zapłacisz w hotelu.

Nie posiadam karty kredytowej. Czy nadal mogę zarezerwować pokój?

Nie, karta kredytowa jest potrzebna, aby zagwarantować Twoją rezerwację. Twoja karta jednak tylko jest wymagana jako gwarancja, nie zostanie ona obciążona.

Czy podawanie numeru mojej karty kredytowej jest bezpieczne? Jak zabezpieczona jest strona internetowa HoteloweRezerwacje.pl?

Dane Twojej karty kredytowej przesyłane są do nas przez zabezpieczony serwer. Korzystamy z najnowszej, najbezpieczniejszej technologii szyfrowania danych "Secure Socket Layer" (SSL). Nasz certyfikat SSL został wydany przez Thawte.
Używamy także firewalla, który chroni nasz serwer i sieć przed nieautoryzowanym dostępem. W mało prawdopodobnym przypadku nieuczciwego obciążenia Twojej karty, obiecujemy zwrot pierwszych 50 euro potrąconej sumy. Twój bank, który wydał kartę, jest zobowiązany oddać resztę.

Jak zapłacę rachunek za hotel?

Rachunek za hotel możesz uiścić gotówką lub też dokonać płatności kartą kredytową w hotelu.

Jakiej karty kredytowej mogę użyć?

Powszechnie akceptowane karty to VISA, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS; niektóre hotele akceptują również Diners Club, JCB i inne lokalne karty.

Nie posiadam karty kredytowej. Co powinienem(am) zrobić?

Za pobyt w hotelu płacą Państwo dopiero na miejscu w recepcji. Karta jest jednak wymagana jako gwarancja, nie zostanie ona obciążona. Dlatego wyjściem z sytuacji może być pożyczenie i podanie numeru karty kredytowej rodziny, znajomych.